top of page
Patern Line_edited_edited_edited_edited_edited_edited_edited.png

Ako Nakupovať

outline_clock_icons_clear_edited_edited_

Vo Viola Bakery pečieme dezerty výhradne na objednávku. Aby sme pre vás dokázali všetko včas pripraviť, odporúčame objednávať minimálne 24 hodín vopred, najneskôr do 11:00 hod. Ak však potrebujete dezerty skôr, neváhajte nás kontaktovať a pokúsime sa vám vyjsť v ústrety.

outline_holiday_icons_clear_edited_edite

Vaše sladké dobroty si môžete osobne vyzdvihnúť u nás vo výrobe na adrese Bratislavská 7 v Nitre, a to v dohodnutom čase. Počas pracovných dní sme tu pre vás od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 12:00 do 17:00. Ak máte záujem, radi vám dezerty dovezieme kamkoľvek v rámci Nitry.

outline_business_icons_clear_edited_edit

Dezerty si u nás môžete objednať od pondelka do soboty. V nedeľu a počas štátnych sviatkov máme zatvorené, aby si aj naši usilovní cukrári mohli oddýchnuť. Ak plánujete väčšiu oslavu alebo svadbu, odporúčame objednávať čo najskôr, aby sme pre vás rezervovali termín.

outline_medical_icons_clear_edited_edite

Chcete si pochutnať na našich dezertoch v pohodlí domova alebo kancelárie? Žiaden problém! Ponúkame dovoz objednávok v rámci Nitry, aby ste si mohli vychutnať čerstvé dezerty bez starostí.

outline_shopping_icons_clear_edited_edit

Objednávanie je jednoduché! Dezerty si viete objednať priamo cez náš eshop, telefonicky, SMS správou alebo e-mailom. Ak potrebujete iný počet koláčikov, ako je uvedený v kolekciách na eshope, dajte nám vedieť a radi vám vyhovieme.

outline_mobile_icons_clear_edited_edited

Naším cieľom je vaša spokojnosť. Ak máte akékoľvek otázky, špeciálne požiadavky alebo nápady, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s výberom tých najlepších dezertov pre každú príležitosť. Tešíme sa na vašu objednávku!

Napíšte nám

Ďakujeme za správu!

bottom of page